Wyszukiwarka

advanced search
Kategorie
Producers
O nas

Kim jesteśmy?

 

biferno to tak naprawdę Basia, ona  jest założycielką, właścicielką i duszą tego sklepu. Firma powstała w 2010 roku, kiedy poszukiwała swojej zawodowej ścieżki, trafiła na włóczki, zakochała się w nich i uczyniła swoim zajęciem i największą pasją. Każda włóczka, która znajduje się w naszej ofercie jest przez nią starannie wybrana i zawsze odpowiada najnowszym trendom w modzie lub jest ponadczasowym klasykiem.

Nazwa biferno pochodzi od uroczego zakątka we włoskim regionie Molise, którym Basia miała okazję się zachwycić studiując na tamtejszym uniwersytecie.

 

 

Jeszcze kilka słów o firmie...

Nasza firma zajmuje się sprzedażą włóczek oraz akcesoriów dziewiarskich. Wszystkie produkty nabywamy lub importujemy bezpośrednio od producentów z najróżniejszych zakątków świata (np. Niemcy, Włochy, Francja, Portugalia, Urugwaj, Indie.). Naszymi klientami są odbiorcy indywidualni z kraju i z zagranicy oraz sklepy- pasmanterie z całej Polski.
                                                   

Ciągle doskonalimy swoją ofertę odpowiadając na zapotrzebowania i życzenia klientów. Każda Twoja sugestia jest dla nas bezcenna.

 Zapraszamy serdecznie do naszego showroom-u, gdzie można zobaczyć, wypróbować i zakupić wszystkie nasze produkty.

Adres: Kalwaria Zebrzydowska ul. Jagiellońska 60B.

Z uwagi na pandemiczną sytuację związaną z Covid-19 prosimy o wcześniejsze umówienie się na wizytę.

 

Jeśli masz jakiekolwiek pytanie dotyczące naszej oferty nie wahaj się do nas napisać lub zadzwonić:

- e-mail: info@biferno.pl

- mobile: +48 33 330 59 00

 

 

up
Shop is in view mode
View full version of the site
Sklep internetowy Shoper.pl